Chceš zhubnout, ale i upevnit sebevědomí? Řeknu jak to dělám já

3. října 2012 v 16:48 | B |  Zdravá a krásná
Chceš zhubnout, ale nemáš na to vůli? Musíš si zpevnit sebevědomí a nabýt pocit svěžesti. Když se budeš cítit svěže, budeš mít větší chuť na lehčí jídla. Dám ti tipy, jak jsem to udělala já. Jsou to rady spíš pro sólové hubnutí, ale můžete se do toho pustit s kámoškou a nějaké kroky vynechat.

NOS SVĚTLEJŠÍ BARVY, TMAVÉ JSOU TĚŽKÉ!
Tmavé barvy jsou fajn, ale nechoď jenom v černé! Jsou to těžké barvy, a uvidíš, že ve světlejších a výrazných barvách se budeš cítit lehčí. Neodsuzuj tenhle krok, pesimismus je špatný a podvědomně ti do mozku vsunuje špatné závěry.

UKLIĎ SI V POKOJI, NEZAPOMEŇ NA DEKORACE!
Je to stupidní rada, ale když ze školy přídeš do uklizeného pokoje, zase to dodává pocit lehkosti. Nezapomínejte, že jsou to jen moje rady, prosím nepiště stížnosti a narážky! Dekorace jsou důležité, výrazné, pestré barvy jsou důležitě, ale ať to nějak vypadá :D.

DO MEKÁČE A FASTFOODŮ PROZAČÁTEK ANI NECHOĎ!
Je těžké odolat těm vůním a chutím. Všechno je tak dobré a kamarádky tě někdy místo podporování schazují. Tučným jídlům se nejdřív raději vyhýbej, ale až si na systém trochu zvykneš, nehroť to! Sem tam okýnko čokolády nezabije, cukry totiž tělo potřebuje, to, co uskladňuje jsou nespotřebované tuky.

MĚJ VŠECHNO V MALÍČKU!
Škola, domácnost, kroužky, když budeš mít všechno pod kontrolou, nebudeš mít takový pocit nicnedělání, který pak některé z nás láká k přejídání. Jediné co není nutné hlídat každý den je váha. Nepotřebujeme spadnout do deprese! Važ se jen když je to nutné! Je třeba aby sis připadala hubená ty sama, ne aby si to myslela tvoje váha!

Pac a pusu, pac a pusu,
Vaše B
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama